Інформація про рейс Харків – Берлін

Дні виїзду:пн, пт
Час виїзду:*22:30
Час прибуття:**6:00
Час в дорозі:32,5 годин
Посадка:м.Харків, пр. Гагаріна, 22
Висадка:Masurenallee 4-6, 14057 Berlin, zentrale Omnibusbahnhof (ZOB)
* час прибуття наступної доби
** час прибуття до пункту призначення може відхилятися від того, що зазначено в таблиці на ± 2 години. Це обумовлено тим, що час простою автобуса на кордоні або в заторах визначити неможливо. Дякуємо за розуміння.

На сьогоднішній день багато наших співвітчизників відвідують столицю Німеччини – Берлін з різних причин. Хтось їде подивитися на старовинні замки, музеї та визначні пам’ятки, відповідно, познайомитися ближче з багатовіковою культурою, хтось по роботі або просто побачитися з рідними та близькими.

автобус харьков берлин

Студенти, які прагнуть отримати європейську освіту, часто мріють поїхати до Німеччини, щоб в подальшому забезпечити хороше майбутнє. Але всі задаються питанням, яким видом транспорту слід скористатися, щоб доїхати:

  • швидко,
  • економно,
  • зручно,
  • комфортно,
  • безпечно

Переваги автобуса Харків-Берлін

Ми пропонуємо скористатися послугами нашої транспортної компанією «Регіон Авто», яка здійснює регулярні рейси автобусом по маршруту Харків-Берлін.

  • Наш автопарк укомплектований сучасними та новітніми автобусами.
  • Просторий і чистий салон зі зручними сидіннями створить максимальний комфорт в тривалій поїздці.
  • Кожен автобус з Харкова до Берліна оснащений туалетною кімнатою, кондиціонером, міні-баром, безкоштовним інтернетом (wifi). 
  • Будь-який клієнт, який користується нашими послугами, може випити гарячу каву або чай, абсолютно безкоштовно. А в спекотну жарку погоду, можна насолодитися смачним прохолодним напоєм.
  • У салоні встановлені аудіо та відео системи, завдяки яким можна послухати улюблену музику та подивитися цікаві фільми.

Перед відправленням, автобус Харків Берлін проходить технічний огляд, щоб уникнути поломок під час поїздки.

Кваліфіковані водії зі стажем, в обов’язковому порядку проходять медичний огляд перед кожним відправленням.

Сервіс, відповідає європейському рівню. Ми не стоїмо на місці і постійно покращуємо сервіс обслуговування, використовуючи технічні інновації і, звичайно ж, прислухаємося до побажань пасажирів. Наша компанія володіє величезним стажем з перевезення пасажирів, тому багато жителів нашої країни часто користуються нашими послугами.

Купити квитки ви можете в нашому офісі за допомогою співробітників, які допоможуть вибрати вподобане місце. Після того як замовлення буде оформлено, вам видадуть ваш куплений квиток. Якщо у вас не виходить відвідати наш офіс «Регіон Авто», тоді можна зв’язатися за вказаними телефонними номерами.