АВТОБУСИ ХАРКІВ – НІМЕЧЧИНА

З кожним роком все більше людей намагаються виїжджати за кордон. Багато наших співвітчизників все частіше відвідують сусідню країну Німеччину.

Когось цікавлять пам’ятки, музеї, виставки, студенти зацікавлені в отриманні якісної освіти, деяким необхідно покращити здоров’я.

автобус харьков германия

Не секрет, що перед поїздкою кожна людина задається питанням – яким транспортним засобом скористатися, щоб доїхати комфортно, зручно, при цьому витративши мінімальну суму грошей.

В цьому випадку, вам на допомогу прийде наша компанія «Регіон Авто», яка надає вам чудову можливість здійснити поїздку на комфортабельному автобусі за маршрутом Харків – Німеччина.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «РЕГІОН АВТО»

Харків є промисловим містом, де розташовано безліч наукових інститутів і підприємств. Саме з цього міста багато хто їде в Німеччину для підвищення кваліфікації.

 • Кожен автобус Харків Берлін має кондиціонер, туалетну кімнату, аудіо та відеосистему, WiFi та ін.
 • У міні-барі представлені прохолодні напої, чай і кава. Всім цим можна насолодитися абсолютно безкоштовно.
 • Завдяки наявності аудіо і відеосистем, можна переглянути улюблені фільми, а також послухати музику.
 • Маленькі пасажири можуть дивитися мультфільми.
 • Зручні крісла дозволять вам розташуватися зручніше під час тривалої поїздки.
 • Перед відправленням, наші автобуси проходять серйозні технічні огляди.
 • Досвідчені та кваліфіковані водії подбають про вашу безпеку. Ви доберетеся до місця призначення швидко та безпечно.

Якщо ви вирішили вирушити до Німеччини, то найкращим варіантом для вас виявиться поїздка на нашому автобусі за вказаним маршрутом. Ми гарантуємо обслуговування європейського рівня. Індивідуальний підхід і увага до кожного пасажира є основними перевагами фірми «Регіон Авто». Автобус з Харкова до Німеччини перевозить пасажирів з максимальним комфортом. Отже час, проведений в транспорті, не здасться вам тривалим.

Наші співробітники завжди прислухаються до побажань клієнтів і беруть до уваги всі зауваження. Ми стежимо за чистотою салону і прагнемо створювати затишну і теплу обстановку протягом усієї подорожі.

Купити квитки можна в нашому офісі в будь-який для вас зручний час. Якщо ви не можете відвідати нашу фірму, то можна зв’язатися за вказаним телефонним номером з оператором, який відповість на всі запитання і, відповідно, швидко оформить замовлення за маршрутом Харків Німеччина. Придбати квитки можна як в один кінець, так і з зворотним квитком. Оплатити можна як готівкою, так і кредитною карткою (Visa, Mastercard).

Автобус Харків Німеччина здійснює регулярний рейс в строго визначений час. Тому прохання не спізнюватися на рейс і з’явитися раніше. Перш ніж вирушити в довгу дорогу, співробітники компанії «Регіон Авто» проінформують вас про поведінку на митниці під час огляду, а також про наявність документів і правила перевезення багажу. Важливо також підкреслити, що перевезення багажу входить у вартість квитка. При наявності місця в автобусі при додатковій оплаті є ймовірність провести зайвий багаж.

Автобус з Харкова до Німеччини доїжджає приблизно за двадцять годин, якщо на митниці не виникають труднощі або не заважають погодні умови. Відстань складає всього лише 1330 кілометрів. Проїжджаючи красиві міста, з вікон автобуса постають чудові краєвиди та ландшафти. Тому можна розслабитися у себе в кріслі і спостерігати за природою.

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

 • Категорично забороняється виправляти в квитку хоча б одну букву. При порушенні вимог, компанія не бере на себе відповідальність.
 • Пасажиру необхідно підтвердити згоду на виїзд протягом сімдесяти двох годин. Якщо цього не станеться, то співробітники фірми можуть продати квиток іншому клієнту без відшкодування грошової компенсації.
 • Загублений квиток не відновлюється і, відповідно, доведеться купити новий квиток, щоб зробити поїздку за вказаним рейсом.
 • Можна поміняти дату відправлення за кілька днів до відправлення.
 • Підлітки і діти, які не досягли шістнадцяти років, можуть їхати тільки в супроводі дорослих. При цьому необхідно пред’явити нотаріально завірений документ на ім’я супроводжуючого.
 • У разі якщо відбудеться затримка пасажира на кордоні з яких-небудь причин, то автобус має право продовжити рейс.

До Німеччини з міст: