Информація про рейс Київ – Берлін

Дні виїзду:вт, чт, сб
Час виїзду:*6:45-7:30
Час прибуття:**6:00
Час в дорозі:24 годин
Посадка:АС КИЇВ, вул.С.Петлюри 32, центральний жд вокзал
Висадка:Masurenallee 4-6, 14057 Berlin, zentrale Omnibusbahnhof (ZOB)
* прибуття наступної доби
** час прибуття до пункту призначення може відхилятися від того, що зазначено в таблиці на ± 2 години. Це обумовлено тим, що час простою автобуса на кордоні або в заторах визначити неможливо. Дякуємо за розуміння.

Трохи про Берлін

Кращим місцем для туристів є столиця Німеччини – Берлін. Численні історичні пам’ятки, замки, музеї і прекрасна природа приваблюють любителів подорожувати з усього світу.

автобус киев берлин

Чимало охочих з нашої країни відвідати це прекрасне місце. Наша компанія «Регіон Авто» пропонує найкращі послуги. У вас з’явилася відмінна можливість, відвідати столицю Німеччини на міжнародному комфортабельному автобусі, за маршрутом Київ-Берлін.
Варто відзначити, що рейси здійснюються регулярно і наші кваліфіковані співробітники допоможуть в оформленні всіляких документів. Автопарк укомплектований сучасними комфортабельними автобусами VIP класу. Все це зроблено для зручності численних мандрівників.

Переваги автобусів

  • У кожному автобусі, є туалетна кімната, кондиціонер, бездротовий WiFi, а також відео та аудіосистеми.
  • Затишно влаштувавшись в автобусі, під час поїздки можна безкоштовно випити гарячий чай і каву. Таким чином, можна повноцінно насолодитися поїздкою.
  • Наші професійні водії, доставлять вас швидко і, відповідно, час, проведений в дорозі, пролетить непомітно. Якщо вам необхідно проїхати маршрутом Київ-Берлін, то компанія «Регіон Авто» надасть вам комфортабельні умови.

Купити квиток на автобус в Берлін можна за допомогою наших співробітників. Продаж квитків на автобус Київ-Берлін здійснюється цілодобово.

Ціна на автобус Київ-Берлін досить прийнятна для кожного мандрівника.

Важливо знати, що дістатися автобусом до міста Берлін можна всього лише за двадцять годин. Відстань складає близько 1330 кілометрів.

Рейси здійснюються регулярно, тому пропонуємо більш детально ознайомитися з інформацією. Графік руху автобусів відбувається точно за розкладом. На прохання адміністрації, пасажири не повинні спізнюватися на рейс і, отже, затримувати автобус.

Маршрут Київ Берлін проходить через всю територію Польщі. З вікон комфортабельного автобуса можна оглянути деякі міста, наприклад, такі як Варшаву, Люблін, Познань та інші.

Компанія «Регіон Авто» пропонує найкращі послуги з міжнародних пасажирських перевезень до Німеччини за мінімальними цінами. Наша фірма піклується про те, щоб поїздка була безпечною, швидкою, комфортною і, звичайно ж, якісною. Ви зможете насолодитися поїздкою і помилуватися в дорозі прекрасними пейзажами і ландшафтом.

Ціна білета Київ — Берлін

МаршрутЦіна в грн.
КИЇВ — БЕРЛІНвід 1450