Що вигідніше туристичній фірмі: утримувати свій парк автобусів або скористатися при необхідності послугою «оренда туристичного автобуса»? У транспортної компанії «Region Auto» є відповідь на це питання у вигляді найекономічнішого рішення. Туристам залишиться тільки насолоджуватися поїздкою, тому що за кермом будуть справжні професіонали з багаторічним досвідом пасажирських перевезень. Наші екіпажі відмінно знають маршрут і вміють працювати з туристичним групами. Наші водії мають колосальний досвід роботи на міжнародних рейсах будь якої дальності та складності.

Часто до такої послуги як «оренда автобусів для екскурсій» вдаються ті, хто любить подорожувати за покупками в Литву чи Польщу. Прокат автобусів популярний при організації екскурсій, як по Україні, так і по Європі. Ми також обслуговуємо на постійній основі цілий ряд організацій та підприємств. Організовуємо трансфери в пансіонати і будинки відпочинку. Обслуговуємо весілля та корпоративні заходи.

Перевезення пасажирів – наш привілей

У нашому автопарку сучасні автобуси від провідних світових брендів, які довели на практиці свою безвідмовність. Техніка різних габаритів і різного класу відповідає суворим нормам екологічної безпеки для пасажирів і навколишнього природного середовища. Транспорт регулярно проходить технічні перевірки та кваліфіковане обслуговування. Наші автобуси сертифіковані та оснащені ременями безпеки. Оренда екскурсійних автобусів від «Region Auto» – це європейський сервіс і максимум комфорту для приємних подорожей.

Ми готові до довгострокового співробітництва на пільгових умовах з екскурсійними та туристичними агентствами. Компанія «Region Auto» гарантує дотримання угод, надання кваліфікованих екіпажів для управління, чистоту та справність автобусів.

Наші машини завжди оснащені відповідно до правил для перевезення пасажирів і діючими законами України про безпеку руху. Завдяки великому автопарку ми можемо швидко подати додатковий транспорт, щоб наші клієнти змогли без проблем дістатися на пікнік, конференцію або виставку. Для кожного замовника ми зможемо підібрати транспортний засіб необхідного рівня від автолайнера для VIP груп до недорогих варіантів туристичних автобусів.

Навіть далека поїздка пройде з комфортом на наших автолайнерах, оснащених великим багажним відсіком і зручними сидіннями. Якою б не була температура на вулиці, в салоні завжди буде комфортно завдяки наявності гарячої і холодної води, біотуалета і кондиціонера. Щоб дорога не стомлювала і не була нудною в розпорядженні наших пасажирів сучасна мультимедійна система.

Деякі практичні поради від досвідчених перевізників

  1. Краще замовляти автобус з деяким запасом місць, так як не завжди заявлена ​​кількість пасажирів залишається без змін.
  2. Краще робити замовлення заздалегідь, а на вихідні і у свята і мінімум за тиждень.
  3. Подумайте заздалегідь, де буде стояти транспортний засіб і чи зможе він проїхати, наприклад, у двір житлового будинку.
  4. Слід передбачити розміщення багажу, так як в машинах, де менше 28 місць, багажне відділення не передбачено.

Всіх зацікавлених нашою пропозицією ми запрошуємо зателефонувати нам за телефонами на сайті компанії. Наші розцінки вигідно відрізняються від пропозицій конкурентів. Ми готові знаходити компромісні рішення і проявляти гнучкість щодо своїх клієнтів.

Ми не підводимо своїх клієнтів і надаємо тільки якісні послуги.

ЗАМОВИТИ ОРЕНДУ АВТОБУСА ПРЯМО ЗАРАЗ !!!