Наша Компанія пропонує унікальний і популярний сервіс – оренда автобуса в країни Європейського союзу, а також в будь-який регіон і область України.


ОРЕНДА ТУРИСТИЧНОГО    АВТОБУСА ОРЕНДА АВТОБУСА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ       ОРЕНДА АВТОБУСА НА ВЕСІЛЛЯ


Варіанти оренди

Крім класичних перевезень з пункту «А» в пункт «В», ми пропонуємо локальне транспортне обслуговування – оренда автобуса на весілля, для дітей, різноманітні екскурсії (в першу чергу, в місті Київ), супровід гастрольних турів та різних заходів (як розважального, так і офіційного характеру), які вимагають перевезення великої кількості людей або вантажів.
Автобуси
Автобусний парк «Region Auto» представлений машинами провідних виробників вантажопасажирської техніки, які оснащені кліматичними установками, біотуалетами, ауді і відеосистемами, мінібарами та багатьма іншими деталями, які роблять далеку дорогу легшою і комфортнішою. Наші водії мають досить професіоналізму та кваліфікації, щоб здійснювати пасажироперевезення в Європу: великим стажем водіння, наявністю дозвільних документів, віз і страховок.
Персонал
Оренда автобуса за кордон, особливо в Європу, передбачає не тільки наявність висококласних водіїв, які працюють позмінно, щоб не піддавати ризику пасажирів, але і обслуговуючого персоналу – стюардів, які запропонують чай або каву, проінформують про графік маршруту або виконають прохання пасажирів, які можуть виникнути в дорозі.
Для груп
Автобус в оренду з водієм дозволяє групі людей, об’єднаних спільною метою (будь то спільний захід або необхідність потрапити в один пункт призначення), відчувати себе більш мобільно і, що важливо, – оптимізувати свої фінансові витрати. За бажанням замовника наша компанія може запропонувати «суху оренду» – без обслуговуючого персоналу і водіїв. Наприклад, така оренда автобусів для екскурсій (особливо в межах країни) обійдеться організованій групі дешево, а яскраві враження і емоції залишаться в спогадах на довгі роки.

ЗАМОВИТИ ОРЕНДУ АВТОБУСА


ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАМОВНИКА

Однак не варто забувати про загальні правила, яких необхідно дотримуватися, якщо оформлена оренда автобуса в Києві, по Україні або в країни Європейського союзу:

 • Дбайливе ставлення до взятого в тимчасове користування майна: в разі його псування, завданих збитків матеріальну відповідальність несе орендар.

 • Заборона на розпивання спиртних напоїв і куріння в салоні транспортного засобу.

 • Не можна пересуватися по салону під час руху.

 • Категорично забороняється відволікати водія, коли він знаходиться за кермом.

РІЗНОВИДИ ОРЕНДИ АВТОБУСА

аренда автобуса на семинараренда автобуса на свадьбуэкскурсии по городупоездки на природуавтобус для школьниковпоездки за границу на отдыхаренда автобуса на юбилей

Компанія «Region Auto» пропонує різні пасажирські перевезення, де передбачається оренда автобусів:

 • Обслуговування симпозіумів, семінарів, корпоративних заходів, різних тренінгів, де задіяна велика кількість людей.

 • Оренда автобуса на весілля, ювілей або просто значущу подію, яка планується в місті Київ або в інших містах країни.

 • Екскурсії по місту, поїздки на природу або тури вихідного дня. Особливо приваблива оренда пасажирського автобуса для школярів молодших класів, коли діти організовано, під наглядом педагогів можуть «на практиці» вивчити історію і географію нашої країни.

 • Поїздки за кордон на відпочинок, шопінг або екскурсію. Найбільш популярні автобусні тури в Німеччину. Вартість оренди автобуса компенсується можливістю відвідати за одну поїздку кілька міст і пам’яток в цій країні: як з туристичними, так і з діловими цілями. Адже саме в Німеччині знаходяться найбільші стокові магазини, де можна придбати брендові речі за розумною ціною. Для поїздок до Німеччини або інших країн Євросоюзу взятий автобус в оренду буде оснащений всіма необхідними «гаджетами» для приємної подорожі, а стюарди разом з водієм зроблять все, щоб ви знову звернулися в нашу компанію в статусі постійних клієнтів. Адже саме для постійних партнерів і замовників оренда туристичного автобуса (з міста Київ або іншого зазначеного в заявці) надається на максимально вигідних умовах: недорого і якісно.

УМОВИ ОРЕНДИ АВТОБУСА

Крім дотримання загальних правил, про які йшла мова вище, для замовлення послуги – оренда автобуса з водієм (Київ, Україна або поїздка в країни ЄС) – слід дотримуватись таких пунктів, зазначених в укладеному договорі:

 • Оренда (подача заявки на замовлення автобуса) здійснюється за 3 дні до відправлення: нам необхідно планувати наявність транспортних засобів (найкращих, звичайно), перевірити їх технічний стан і підготувати команду, яка буде обслуговувати пасажирів в дорозі.

 • Внесення заставної вартості. Як правило, сума завдатку складає 1/3 заявленої суми, зазначеної в договорі по тимчасовому використанню транспортного засобу. Якщо за 1 добу до відправлення замовник передумав оформляти договір, компанія має право утримати суму завдатку повністю.

 • Можливість зміни тарифікації вартості в результаті змінених умов (маршрут, кількість пасажирів, кінцева точка подорожі або інші критерії). Наприклад, коли заздалегідь документально оформлена оренда автобуса для весілля передбачає зміну маршруту, тривалості обслуговування на прохання молодят або їх гостей.

 • У базовий тариф не входить вартість палива, яке буде витрачено на подорож. Послуга – оренда автобуса з водієм (як в місті Київ, Україна, так і на міжнародних рейсах) тарифікується в індивідуальному порядку – з урахуванням кілометражу, кількості водіїв та інших показників, які впливають на суму винагороди обслуговуючого персоналу.

 • Всі обов’язки і умови закріплюються офіційним договором на транспортні послуги.

 • Мінімальна сума замовлення і тривалість використання транспортного засобу обговорюється індивідуально.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ АВТОБУСА

Оренда автобуса (Київ, Україна, ЄС) – послуга порівняно нова, і ціна на неї формується за кількома критеріями:

 • Клас автобуса. За більш високий комфорт, гарантовану безпеку, підвищену місткість (для пасажирів і багажу) треба бути готовим заплатити адекватну вартість. У нашій компанії вам буде запропоновано ідеальний баланс: ціна/якість.

 • Професіоналізм водіїв і обслуговуючого персоналу, наявність у них шенгенських віз і всіх страховок, страхування самого транспортного засобу.

 • Кінцева мета маршруту, його складність, наявність кордонів і багато інших додаткових факторів, які при складанні договору обговорюються в індивідуальному порядку.

Як правило, тарифи на оренду фіксовані, але наші фахівці можуть врахувати всі вимоги та побажання клієнтів, які попередньо заявляються в кожному конкретному випадку. Природно, наявність таких ненормованих сервісних послуг може вплинути на кінцеву вартість замовлення.

Оренда туристичного автобуса для екскурсії по місту Київ, по просторах України або для тривалої подорожі за кордон обійдеться нашим клієнтам недорого, так як у компанії відмінно налагоджена логістика, ми використовуємо економічні, сучасні автобуси, а також надаємо знижки постійним клієнтам і соціальним незахищеним групам – пенсіонерам, школярам, ​​дітям.

БУТИ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ «REGION AUTO» – ВИГІДНО

Для наших постійних замовників ми розробили особливі умови співпраці. Особливо це стосується договорів, коли оренда екскурсійних автобусів здійснюється в Україні.

Оренда автобусів, надана нами для обслуговування будь-якої події (будь то весілля, поїздка «вихідного дня» або шопінг-тур) буде організована настільки якісно і професійно, що час у дорозі пролетить непомітно, а від заходу у вас залишаться тільки позитивні, радісні і незабутні враження.


ЗАМОВИТИ ОРЕНДУ АВТОБУСА ПРЯМО ЗАРАЗ !!!