Дуже хороший перевізник !

Дуже хороший перевізник !!!!! Є з чим порівнювати)))) Я і моя сім’я задоволені всіма послугами які надає «Регіон Авто». Вперше їхали з ними влітку 2018 року так як ціни у них були кращі. Хвилювалися трохи за комфорт в автобусі і вихованість водіїв, але вся поїздка була комфортною, не рахуючи черги на кордоні на що перевізник ніяк не може вплинути. До цих пір їздимо тільки з «Регіон Авто».

Ірина(Луцьк)
Дата24/09/2019

Перед вибором перевізника ознайомилася з

Перед вибором перевізника ознайомилася з відгуками. Все супер! Збентежило тільки одне: з 19 відгуків 15 – про поїздку 30.07.2018… це «ведмежа послуга» транспортної компанії…

Ніна
Дата24/09/2019

Хороша поїздка була з Регіонавто

Хороша поїздка була з Регіонавто … Рекомендую !!!

Роберт
Дата24/09/2019

Вітання!

Я часто їжджу до Європи у відрядження і користуюся, в основному, поїздами, але коли вирушаю до Німеччини – їжджу тільки автобусом цього перевізника. У них завжди все бездоганно: сервіс, транспорт, персонал.

Автобуси завжди чистенькі, комфортні: можна зручно розташуватися і гарненько відпочити в дорозі.
Ціни – більш ніж демократичні, наприклад за поїздку з іншим перевізником Ви заплатите в середньому в півтора рази більше, а за поїзд – в 2-3. Так що мій вибір – «Регіон-авто»!

Аліса
Дата09/08/2018

Хочу подякувати компанії РегіонАвто за відмінну роботу. Їздили з чоловіком в травні 2018 у Бремен туди і через тиждень назад. Все сподобалося: чисті автобуси, ввічливі і уважні водії (Юрій і Едік, Стас і Юрій), недорогі квитки, досить швидке проходження митниці, вай-фай в Україні, чай-кава, туалет працював, зупиночка вчасно і в чистих місцях. Молодці, хлопці! Будемо і далі подорожувати з вами!

Наталя
Дата30/07/2018

Обов'язкове

Як вас звати? (Ім'я, або повне ПІБ)
Що Ви про нас думаєте?